• ISBJÖRN of Sweden – mõeldes lastele!

  • Et lastel oleks väljas sama mugav, kui täiskasvanutel!

  • E-pood on avatud, tule ostma!

  • Tasuda saab pangaülekandega või PayPal-i kaudu.

  • Tooted saadame TASUTA SmartPosti pakiautomaati!

Meie maailm

ISBJÖRN of Sweden

Nordic Kidswear AS asutasid 2005. aastal Maria Frykman Forsberg ja Camilla Schmidt. Äriidee tekkis nagu ikka – aktiivset elustiili harrastavad emad ei jäänud rahule kaubanduses pakutavate imikute- ja lasteriietega ning otsustasid ise kätt proovida.

Üsna tihti on lasteriided kaunistatud armsate mõmmidega. Et Isbjörni rõivad on mõeldud karmima ilma jaoks, oli üsna loomulik, et brändi sümboliks sai planeedi kõige raskemates tingimustes elav karu – jääkaru.

ISBJÖRN of Sweden kollektsioon hõlmab lapsi vanuses 0-14, pakkudes kõiki vajalikke kihte, mida on vaja lapsel, kes on palju õues – olgu ta siis lasteaias, koolis või vabal ajal koos perega.

Oma kollektsioone tutvustati erinevates butiikides üle Rootsi ja tänaseks on bränd levinud üle 250 jaemüüja Skandinaavias, Euroopas ja Jaapanis. Isbjörni edu võtmeks on äärmiselt vastupidavad tooted kasutades keskkonnasõbralikke materjale. See on üsna lihtne tegelikult – mis on parim lapsele, on parim loodusele.

Maria & Camilla

MEIE FILOSOOFIA

NEILE, KES VAJAVAD SEDA KÕIGE ENAM – MEIE LAPSED!

MEIE SIHIKS ON VALMISTADA PARIM VÕIMALIK ÕUERIIETUS ÜLDSE!

JA TEHA SEDA KESKKONDA SILMASPIDADES – ERANDITETA!

LAPSED ISE ON PARIMAKS INSPIRATSIOONIKS

LAPSED OLGU LAPSED

Pakume riietust lastele võimaldamaks olla neil lihtsalt lapsed, mängida vabalt nii, et riietus neid ei piiraks. Ütleme, et lapsed on Loomult Aktiivsed ja nii se on. Kuid armastus õuetegevuste vastu võib saada kergesti rikutud nigela riietuse tõttu. Meie eesmärk on tagada läbi riietuse täielik mugavus neid kandes, keha kuivus ja hingavus, sõltumata ilmastikuoludest või tegevusest.

ME KUULAME LAPSI JA NENDE VAJADUSI

Kõik meie tooted on arendatud koos lastega ja nende poolt testitud. Kes siis veel oleksid paremad hindajad, kas oleme õnnestunud või mitte! Ainult parim on piisavalt hea ja me pole rahul enne, kui toode on täiuslik. Eriti kui arvestada, et lapsed üldiselt on palju aktiivsemad kui täiskasvanud ning higistavad ja jahtuvad kiiremini, on üsna ilmne, et just nemad on need, kellel tarvis tõelist funktsionaalsust. Ainult kõrgeim kvaliteet suudab tagada pehmuse, maheduse ja hingavuse kaitstes samal ajal kindlalt tuule, vihma ja lume eest. Ja teame, et selle saavutamiseks ei ole kohta järeleandmistel.

VASTUPIDAVUSES PEITUB VÕTI

Teame ju kõik, et riiete tootmine mõjutab kliimat ja keskkonda, oluliselt vähem kui rasketööstus, kuid siiski. Kui kunagi suudame valmistada iga toote täielikult ümbertöödeldud materjalidest – oleme väga õnnelikud ja uhked. Meie poolt kasutatavad materjalid on põhjalikult testitud ja püüdleme pidevalt ning jätkuvalt selle poole, et nende valmistamine ei ohustaks keskkonda. Meie tooted taluvad karmi kohtlemist kasutamisel ja neid õnnestub sellest tulenevalt  anda edasi väiksemale õele, vennale või sõbrale. Ja seda mitte ainult ühel korral, vaid kahel või isegi kolmel korral. Sellisel moel hoiame kõik ühiselt kokku looduslikke varusid ja säästame keskkonda – see  ongi keskkonna sõbralikkus meie arvates!

Miks just ISBÖRN? Why ISBJÖRN?

  • Ost nagu investeering. Meie tooted pakuvad kindlust tuleviku suhtes, sest neid saab anda edasi uutele kasutajatele jälle ja jälle. Sedasi ostule vaadates polegi hind nii kõrge.
  • Lapse turvalisus on oluline igale lapsevanemale. Me kõik tahame oma lapsele parimat. Ostes lastele riideid, mis valmistatud loodussõbralikest materjalidest ja ümbertöödeldud materjalidest, ei tee te mitte lihtsalt head maailmale, vaid ka valiku oma lapse tervise heaks.
  • Lapse mugavus olles väljas on oluline. Odavad riided ei taga hingavust, mis on mugavate üliriiete võtmeks. Veekindlus on lihtsaim osa. Kasutades ISBJÖRN-i, võid lapsevanemana olla alati kindel, et sinu lapsel on kuiv ja täiesti mugav olla. See omakorda annab sinu lapsele positiivse tunde väljas viibimisest.

Võib öelda, et sel moel aitame kasvada ja suuname üheskoos homseid seiklejaid. Kas pole tore mõte!

  • Buy smart with a longterm perspective. We truly offer sustainability in perspective, that one garment can be inherited and used again and again. That way the initial cost is not so high by the end of the day.
  • The safety of your child is important to all parents. We all want the best for our children. By buying garments without hazardous chemicals and with recycled materials, you do not only make a good choice for the planet, but also for the health of your child.
  • The comfort for your child being outdoors is important. Cheaper versions of garments offer no ventilation, which is key to comfortable outdoor garments. Waterproofness is the easy part. By using ISBJÖRN, you, as a parent, can always be secure about your child being dry and perfectly balanced in temperature. This also gives your child a positive feeling about being outdoors.

In that way you can say, that we are together fostering and building the adventurers of tomorrow. Nice thought isn´t it!

error: Content is protected!