• ISBJÖRN of Sweden – mõeldes lastele!

  • Et lastel oleks väljas sama mugav, kui täiskasvanutel!

  • E-pood on avatud, tule ostma!

  • Tasuda saab pangaülekandega või PayPal-i kaudu.

  • Tooted saadame TASUTA SmartPosti pakiautomaati!

Seiklused

SEIKLEJAD

“Mina ja lapsed oleme väga rahul ISBJÖRNi riietega. Oleme andnud endast parima, et neid läbi kanda, seda heas mõttes, kuid see pole meil õnnestunud 🙂 Nende vastupidavus tundub uskumatuna!“

Ola Skinnarmo, elukutseline seikleja ja tema kaks poega, Otto ja Max.

Poisid tunnevad ennast riietes väga mugavalt ja trömpavad neid iga päev! Kuulen teistelt vanematelt lasteaias tihti positiivseid komplimente meie laste ISBJÖRNi riietuse kohta. Veeta palju aega looduses ja nautida seda on alati olnud suur osa meie elust.
Funktsionaalsed, vastupidavad ja mugavad riided on seetõttu hädavajalikud ja tänu neile on looduse nautimine võimalik sõltumata ilmast.
Vähemalt sama kõrged ootused on minul laste riietele, kui enda riietusele. Seda sellepärast, et ka lapsed ei peaks muretsema külma, märjaks või mustaks saamise pärast. Tänu ISBJÖRNi riietele saame terve perega käia põnevatel matkadel iga ilmaga ja ainus mille pärast “muretseda”, on kuivõrd nauditav see on! Minu poistele, viie, nelja ja kahe aastased, on ISBJÖRNi riided võimaldanud palju nauditavaid tegevusi väljas veedetud ajast. Palju funktsioone, mida on lihtne kasutada ning mis ühendatud tuule- ja veekindlate materjalidega – need on põhialused riiete igapäevasel kasutamisel!

Renata Chlumska

Minu nimi on Matilda ja minu väike õde on Amanda. Parim asi meie elus on tegeleda kunsti ja käsitööga. Kuid põnev matk kogu perega on vähemalt sama huvitav.

Viibida väljas, uurida ja avastada, roomata ja ronida, otsida, parandada ja ehitada… Eriti, kui terve pere teeb seda koos. Minu ema, Annica, kardab vahest, et ronime liiga kõrgele või peitume kivide vahele liiga hästi, aga meie isa, Torkel, tavaliselt siis rahustab emmet öeldes, et see on osa seiklusest.

Möödunud talvel õnnestus meil viimaks näha ema ja isa slajast koobast – see oli nii põnev! Selle ees väljas olid värsked ilvese jäljed, mida jälitasime pisut. Koopasse sisenesime niikaugele põhja, kui saime. Tekkis juba hirm, aga õnneks saime ikka välja tagasi.
Oi, kui määrdunud olime peale seda… ja kui vahva see oli!

Matilda

error: Content is protected!