1. Ostjal on õigus tagastada või vahetada ostetud toode selle mittesobivusel 14. kalendripäeva jooksul peale toote kättesaamist. Tagastamise või vahetamise soovist tuleb Müüjat teavitada. Palume teada anda ka tagastamise või vahetamise põhjus ning vahetamise soovi korral ka vahetustoote andmed: nimetus, värvus, suurus.
  2. Üldiselt eeldame, et Ostja soovib ostetud toodet. Püüame pakkuda täielikku klienditeenindust. Kui Ostja pole päris kindel ostetava toote materjalide, lõike või suuruse sobivuses, palume eelnevalt konsulteerida Müüjaga. Kui peaks ka juhtuma, et ostetud tootel on defekt või puudus või kui Ostja valitud toote suurus pole siiski sobiv, siis on Müüja kohustus pakkuda sama asendustoode, selle puudumisel teine asendustoode. Oleme täiesti kindlad ISBJÖRN-i kvaliteedis, ega pole pidanud seni pettuma.
  3. Toodete tagastamiseks on aega 14 kalendripäeva. Tagastataval tootel ei tohi olla kandmise jälgi ja peavad olema küljes tootja sildid, nagu ostes. Samad tingimused kehtivad ka toote vahetamisele.
  4. Toote tagasisaatmine (nii tagastamiseks, kui vahetamiseks) toimub Ostja kulul läbi SmartPosti, Omniva või DPD pakiautomaadi. Pakiautomaadi asukohaks on Tallinna Pirita Selver, Rummu tee 4, saajaks Kodupartner OÜ ja tel nr 5244027.
  5. Pretensioone tootele võib esitada kirjalikult kuue kuu jooksul ja iga pretensioon vaadatakse läbi eraldi.