• ISBJÖRN of Sweden – mõeldes lastele!

  • Et lastel oleks väljas sama mugav, kui täiskasvanutel!

  • E-pood on avatud, tule ostma!

  • Tasuda saab pangaülekandega või PayPal-i kaudu.

  • Tooted saadame TASUTA SmartPosti pakiautomaati!

BIONIC-FINISH®ECO

BIONIC-FINISH®ECO avab uusi võimalusi üliriiete valmistamises. BIONIC-FINISH®ECO- ga on Rudholm Groupil õnnestunud välja töötada vetthülgavad kangatöötlused, mis EI ERITA floori sisaldavaid koostisosi. Vetthülgavate ja vettpidavate kangaste tootmise valdkonnas on see ökoloogiline alternatiiv floorkarboniga töödeldud toodetele.

LOODUSLIKE FUNKTSIOONIDE EFEKTIIVNE RAKENDAMINE

Miks lindude suled märjaks ei saa? Miks selline veekindlus töötab ilma flooritud ühenditeta?

RUDHOLM GROUP on vastanud neile küsimustele teadusliku haru Bionic abil. Bionic ei tähenda ainult looduslike nähtuste imiteerimist, vaid ka selle funktsionaalsete printsiipide realiseerimist ja kasutamist tehnilistes lahendustes. Sellega on välja arendatud uudsed, jätkusuutlikud ja ökoloogilised tehnoloogiad hüdrofoobsete, ehk vettpidavate omaduste kandmiseks kangastele.

BIONIC-FINISH® ECO ehk vettpidav kangatöötlus põhineb fluorivabal retseptil. Hõbedaga segatud hüdrofoobsed polümeerid, millel on hargnenud struktuur nagu puuokstel, jaotuvad kangale korrapäraselt ja kristalliseeruvad. Just selliste polümeeride optimaalne jaotus tagab kõrge veepidavuse. Neid täiendavad võimendajad, ehk ristsilduvad ained, mis tagavad polümeeride kangal püsimise ja vastupidavuse mitmetel erinevatel kangastel.

error: Content is protected!