Isbjörn of Sweden talvekombinesoon PENGUIN on testivõitja juba üheteistkümnendat aastat!

Juba üheksandat aastat järjest ja kokku üheteistkümnendat korda (vaid ühel aastal, 10 a. tagasi võitis selle tiitli keegi teine) on Isbjörn of Sweden (Rootsi Jääkaru) võitnud Bäst-i-Test testi kategoorias “Parim Premium talvekombinesoon” oma kombinesooniga Penguin. Žürii kommenteeris võitu järgmiselt: “Parim premium – Isbjörn of Sweden talvekombinesoon Penguin on hinnatud täiuslikuna. Vaatamata kõrgele hinnale on kombinesoon siiski taskukohane, arvestades et see kestab mitu talvehooaega ja paistab silma kõige olulisemate parameetritega – funktsioon, kvaliteet ja mugavus. Tal on kõrge hingavus ning hoiab soojust isegi äärmuslikult külmade ilmadega”.

Kombinesooni on kasutatud ja testitud igapäevaselt õue-lasteaias. Just sellistes lasteaedades on välirõivaste vastupidavus, kõrge veekindlus ja soojusmahtuvus väga oluline. Igal aastal osalevad testis juhtivad Skandinaavia tootjad.

“On uhke ja õnnelik tunne! Oleme kombinesooni iga aastaga edasi arendanud ja püüame jätkuvalt pakkuda suurepäraseid õueriideid lastele 0-14 aastat. Meie eesmärk on tuua rohkem lapsi vabasse õhku ja loodusesse. Tõenäosus, et lapsed õpivad loodust nautima on suurem, kui neil ei ole külm, kui nad jäävad kuivaks ja nad saavad vabalt liikuda. Lapsed, kes õpivad varakult armastama loodust ja õues tegutsemist on just need, kes hoolivad loodusest ka hiljem”, ütleb Maria Frykman Forsberg, Isbjörn of Sweden´i juhataja.

Talvekombinesoon PENGUIN, nagu vähemalt 90% Isbjörn´i toodetest, on valmistatud BLUESIGN sertifikaadiga materjalist. BLUESIGN on keskkonnanõuete süsteem, kus tervel tootmisahelal hoitakse  silma peal kõikidel aspektidel, mis puudutab tervishoiu, veekulu, kemikaalide ja õhuheitmete hulka ning laseb läbi vaid neid protsesse, mis on ohutud inimestele ja keskkonnale. Jääkaruga rõivad on kõik flourcarboni (süsinikfloriidi) vabad. Selle hooaja uudseks lähenemiseks on, et kõik soojustusega Jääkaru-rõivad on vooderdatud Primaloft Black Insulation Eco´ga, mis sisaldab 100% taaskasutatud polüesterit. See on tingitud asjaolust, et Isbjörn on arendanud strateegilist partnerlust Primaloft Inc.´ga, kes on isoleermaterjalide ja funktsionaalsete kangaste ülemaailmne liider ning on tuntud oma erakordse pehmuse ja suure soojusmahutavusega. See on suur uuendus kogu talvekollektsioonis, mis kindlasti annab kliendile rohkem väärtust tema raha eest.

ISBJÖRN PENGUIN  talvekombinesoonid on saadaval kümnes värvitoonis.

Žürii kirjeldus on järgmine: “Tänavuse testi võitja Isbjörn of Sweden PENGUIN hoiab oma lippu kõrgel. Vaatamata kõrgele hinnale on kombinesoon taskukohane, sest see kestab mitu talve ja paistab silma kõige olulisemate parameetritega – funktsioon, kvaliteet ja mugavus. Tal on kõrge hingavus ning hoiab soojust isegi väga külm ilmaga. Materjal on eriti vastupidav kõige ohustatumas piirkonnas – põlved ja istmik. Sagedased pesemised ei teinud kangale mingit kahju. Mugavus on hea, laps saab vabalt liikuda ja vööümbermõõtu saab reguleerida lapse järgi. Lumi ei pääse saapa sisse, kuna sääreotstes olevad kummid on tihedalt jala ümber”.

“Suur pluss selle kombinesooni puhul on mitmekülgsus – hea soojapidavus ja hingavus. See tähendab, et kombinesooni saab edukalt kasutada peaaegu igal aastaajal, olgu tuuline sügis, pakaseline talv või külm kevad. Väljastpoolt võib kombinesoon tunduda niiske, kui laps on mänginud näiteks kraavis, kuid vesi ei tungi läbi materjali. Asjaolu, et kombinesoonil on kõrge hingavus, muudab selle ideaalseks ka aktiivsetel lastel. Ka turvalisusele on mõeldud – puuduvad lahtised rippuvad nöörid, olemas on helkurid. Kokkuvõttes: funktsioon, kvaliteet ja mugavus on silmapaistev, Isbjörn of Sweden PENGUIN on suurepärane ost. Parim premium tunke kahtlemata. ”

Hinnang: 10 punkti 10st